Nábytek na míru

Nábytek na míru vám umožní realizovat své sny a představy. Máte třeba občas chuť odlišit svůj interiér od průměru? Najít si vlastní kvalitní a funkční cestu, která navíc přesně doplní styl vašeho domova, kanceláře, restaurace či hotelu? Už nemusíte hledat nejlepší možné alternativy. My jsme tu od toho, abychom vám s tím pomohli.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Nábytek na zakázku vhodný do všech interiérů

Vytváříme nábytek, který nude pro vás i pro váš domov zcela výjimečný a nenahraditelný, bude odrážet vaši osobnost a jedinečný styl. Své zákazníky posloucháme, navrhujeme a vytváříme nábytek s jediným cílem - splnit sny o perfektním interiéru. Každý kousek vybavení projde našima rukama. Jen tak máme možnost dotáhnout ho do dokonalosti, efektivně využít všechny dimenze interiéru, použít ty nejlepší materiály a s jistotou se za zařízení interiéru u našich zákazníků zaručit.

Od dětských pokojů až po kancelářský nábytek - na zakázku pro své klienty vyrábíme vestavěné skříně, designový i praktický nábytek, zařízení kuchyní, dětských nebo studentských pokojů, předsíní, specializovaných prodejen či ubytovacích zařízení. To vše s citem pro detail, profesionálně, kvalitně, bez zbytečného prodlení a bez starostí.


Splňte si sen o stylovém a funkčním interiéru s nábytkem na míru

Chci nábytek na míru Chci nábytek na míru

Vyrobíme nábytek na zakázku podle vašich přestav
Jednoduše!

Zařízení na míru můžete u Prosto Interiér získat celkem snadno. S každým klientem jednáme individuálně přesně podle toho, jaké má o svém interiéru představy. Váš prostor v prvním kroku zaměříme a společně s profesionálním designérem navrhneme vhodná řešení splňující vaše požadavky a představy. Vše společně probereme při realistických vizualizacích, které doplníme předběžné nacenění. Při výrobě nábytku na míru jsme důslední a pečliví, dohlížíme na každý detail a z naší vlastní dílny nevyvezeme nic, co by předtím neprošlo přísnou systematickou kontrolou kvality. Všechny vestavěné či šatní skříně, dětský nábytek, zařízení hotelových pokojů či kanceláří dodáme až k vám, provedeme instalaci a ujistíme se, že je vše v pořádku a přesně podle vašich představ. Funkcionalitu a obsluhování zařízení si společně projdeme tak, abyste se s ním seznámili a cítili, že jste pánem svého interiéru.

Na míru, ale také přemístitelně

Vaše prostory přesně zaměříme a vyrobíme pro vás nábytek na klíč. Doplnit jej však můžeme i o unifikované a lehce přemístitelné kousky. Naši klienti totiž chtějí vědět, že i když je momentálně interiér a nábytek v něm navržen dokonale, za několik let mohou změnit názor a chtít malou změnu. Jedná se zejména o stojany do prodejen, kancelářské stoly či zařízení hotelových pokojů. Skříňky, stoly, poličky a vše ostatní zařízení produkujeme ve vlastní výrobní hale.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč nábytek na míru od nás?

Transparentní a férové jednání

Komunikujeme vždy zcela otevřeně. Netvrdíme, že problém nikdy nenastane, pouze to, že ho vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

Česká firma s tradicí

Jsme solidní česká firma s tradicí, kterou vlastní 2 majitelé. Máme vlastní zázemí i zaměstnance, dlouholeté zkušenosti a také své know-how.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Poradíme se s realizací atypických či speciálních požadavků.

100% garance kvality

Interiéry domů a bytů odevzdáváme včas a garantujeme našim zákazníkům vysokou kvalitu díky našim projekčním systémům a kontrole jakosti.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Samotná výroba nábytku a zařízení na míru probíhá v našich vlastních halách. Používáme jedny z nejmodernějších technologií a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Průběh výroby zákazník kontroluje na základě informačních mailů případně fotografií.
Prostor, kde bude nábytek namontován, musí být vyklizený, čistý a suchý. Omítky, podlahy a stropy musí být hotové, při malování byste barvě měli nechat prostor dostatečně vyschnout. Po montáži nedoporučujeme provádět žádné stavební práce, při kterých by se mohl do kování nábytku dostat stavební prach, jelikož by to mohlo způsobit snížení jeho životnosti.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o nábytku na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.