Kariéra

Staňte se součástí stabilní české firmy - připojte se k našemu týmu. Dynamicky rosteme, a proto hledáme nové kolegy, kteří společně s námi budou posouvat práci na ještě vyšší úroveň.

Volné pozice

Truhlář

od 25.000,-
OSVČ / HPP
Náplň práce: manipulace s dílci ve výrobě, kompletace výrobků, instalace u zákazníka.
Zobrazit více informací

Vedoucí výroby

od 30.000,-
HPP
Náplň práce: přejímka zboží, vychystávání kování pro jednotlivé zakázky, kontrola výrobního procesu, organizování výroby, oslí můstek mezi projektantem a výrobou, pravidelná údržba strojů.
Zobrazit více informací

Montážník nábytku

od 30.000,-
HPP
Náplň práce: instalace nábytku u klienta, sestavování jednotlivých korpusů do sestav, organizování výnosu nábytku do jednotlivých místností.
Zobrazit více informací

Projektový manager

od 30.000,-
HPP
Náplň práce: řízení realizace projektu od podpisu smlouvy po předání klientovi. Komunikace s klientem a koordinace termínů s vedoucím výroby. Komunikace se subdodavateli.
Zobrazit více informací

Obchodní zástupce

dle výsledků
OSVČ / HPP
Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikace s klienty a vedení obchodních jednání, zpracovávání příchozích poptávek, úzká komunikace s vedením, příprava cenových nabídek.
Zobrazit více informací

Proč pracovat v Prosto?

Společnost Prosto interiér na trhu působí už od roku 2003, kdy jsme rozšířili truhlářskou výrobu založenou v roce 1992. Za ta léta jsme nasbírali množství zkušeností, které teď uplatňujeme v každé jedné zakázce. Protože přesně víme, jak důležité je mít interiér vybaven funkčními a kvalitně zpracovanými kusy zařízení.

Naší výsadou jsou interiéry na klíč, kdy klient může nechat všechno zcela na nás - od počátečního návrhu zkušeného designéra přes důslednou výrobu v našich vlastních halách až po realizaci a montáž přímo v interiéru. Tým profesionálů dohlíží během celého procesu nejen na detaily výroby, citlivé a rozumné zacházení se zařízením či na dodržování sjednaných termínů, ale hlavně na plynulý průběh spolupráce a spokojenost zákazníků.

V přístupu k zaměstnancům se řídíme heslem spokojený zaměstnanec = spokojený zaměstnavatel. Snažíme se lidem pracujícím v Prosto interiér vyjít vstříc v každé situaci i pokud to je těžká životní situace, můžete se spolehnout že Vás podržíme. Dbáme na správný kolektiv od kterého vyžadujeme pohodovou atmosféru. Stmelujeme vztahy mezi jednotlivými zaměstnanci na různých sportovních a společných aktivitách.

Nenašli jste pozici, na které byste u nás mohli zazářit?
Nevadí, dejte nám o sobě vědět!