Kuchyně na míru

Kuchyně na míru, ve které se dějí zázraky, je snem každé hospodyňky. Kuchyň, kde to syčí a voní. Kuchyňská linka na míru splňující všechny představy rodiny o spokojeném vaření, stolování a pohodě v kruhu nejbližších.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Věnujeme se zakázkové výrobě kuchyní přímo na míru

Všechno to začíná vaším nápadem. Protože pouze vy nejlépe víte nejen jaká kuchyň se vám nejvíce líbí, ale také co v ní potřebujete mít a kde přesně se to bude nejlépe hodit. Využijte našich služeb a realizujte konečně své sny o dokonalé kuchyni na míru!

Jak se vaše kuchyň přetransformuje z vize do reality? Jednoduše! Prohlédneme si váš byt či restauraci, sestavíme si předběžnou cenovou kalkulaci a vše naplánujeme podle toho, jaká máte očekávání. Naplníme vaší kuchyň měkkým dřevem a teplými barvami? Nebo naopak sáhneme po lesklé úpravě a modernějším stylu? V úvahu vždy připadá i ostrůvek, vysoké nebo naopak nižší skříně, vestavěné či přiznané elektrospotřebiče. Vše záleží pouze na vás, na vašem stylu a rozhodnutích.

Při realizaci pro vás vyrábíme všechen nábytek na míru pomocí špičkových technologií v našich vlastních halách a pouze z materiálů, kterým věříme. Instalace je pak právě ta část, kde se snažíme být co nejrychlejší a šetřit váš čas i energii. Pokud si přejete získat novou kuchyň přesně na míru, jednodušší řešení už neznáme.

Originální a stylovou kuchyň máte s naší pomocí doslova na dosah ruky

Chci kuchyň na míru Chci kuchyň na míru

Protože kuchyň má být tam, kde se schází celá rodina

Kudy vede cesta k vaší kuchyni? Je to snadné. Nejdříve se sejdete s našim architektem a projednáte společně vaše představy. Na jejich základě vám doporučíme ideální řešení šité na míru. Po odsouhlasení všech materiálů se přesuneme k vypracování projektu vaší kuchyně. A naše služby zde pouze začínají.

Desky, skříňky, stoly, poličky a vše ostatní zařízení produkujeme ve vlastní výrobní hale. Kvalitu tak garantujeme výrobou pomocí vlastních přístrojů a profesionálně vyškolených zaměstnanců stejně jako dodávkou bez subdodavatelů. Používáme jedny z nejmodernějších technologií a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků. Průběh výroby své kuchyně na míru můžete kontrolovat na základě informačních mailů a fotografií. Nebo přijďte za námi a o všem se přesvědčte na vlastní oči. Protože chceme, abyste od nás dostali tu nejkvalitnější kuchyň na míru, a to bez kompromisů.

Když jsou poslední krůčky k vašemu snu na dosah

S převozem či instalací nebudete mít nejmenší potíže. Budeme od vás pouze požadovat zálohu na montáž v podobě 30 % z celkové částky. Vybavení kuchyně dovezeme až k vám a zasadíme ho tak, jak jsme si to předem naplánovali. Pro montáž kuchyně počítejte s dobou trvání jeden až dva dny, vše však záleží také na stupni připravenosti vašich prostor. Když je hotovo, společně zkontrolujeme kvalitu dodávané kuchyně a vy si na základě dodávacího protokolu a vaší platby vše převezmete. Samozřejmostí je pro nás také to, že vás seznámíme s údržbou kuchyně a veškerého jejího vybavení, jeho ošetřováním a také seřizováním.

Svou kuchyň na míru si pak můžete začít naplno užívat. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zrealizovat kuchyň přesně podle vašich představ a snů.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč kuchyňskou linku od nás?

Vlastní kapacity a technologie

Na technické zpracování kuchyní sami dohlížíme. Jejich výroba podléhá našim kapacitám a tak můžeme s procesem efektivně pracovat.

Transparentní a férové jednání

K našim zákazníkům se vždy chováme férově a s úctou. Pokud se během výroby kuchyně objeví problém, jsme tu od toho, abychom našli řešení.

100% garance kvality

Každý jeden kus nábytku do vaší kuchyně u nás prochází vlastní kontrolou kvality. Právě proto vám dokážeme zaručit stoprocentní výsledek.

Odbornost a zkušenosti

Během dlouhého působení na trhu jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností, díky kterým jsme schopni našim klientům poskytnout kvalitní služby.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Cena nábytku je individuální, závisí na rozměru, použitých materiálech, kování, výbavě. Vždy se snažíme navrhnout nábytek tak, aby splňoval vaše představy, ale také abychom nepřekročili váš rozpočet a zachovali funkčnost, design a vysokou kvalitu.
Nábytek do kuchyně dodáváme připraven na použití. V ceně dodání dostanete kompletní návrh s vizualizací, přípravu nábytku, jeho dovoz až k vám domů a následnou montáž. Pokud chcete, zapojíme vám k tomu i spotřebiče, aby bylo o vše kompletně postaráno.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o kuchyni na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.