Interiéry kanceláří na míru

Interiéry kanceláří na míru jsou velmi žádané, jelikož kancelářské prostory by měly dokonale plnit estetické, ale i funkční a ergonomické požadavky. Reprezentativní interiér kancelářských prostor pak neodmyslitelně doplňuje image firmy. Ať už se jedná o setkání s partnery, investory, klienty, ale vlastní pracovníky.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Kancelářské prostory spojené s pohodlím i motivací

Kancelářské prostory by měly do posledního detailu splňovat funkce, pro které se náš zákazník rozhodne. Nejčastěji jde o přehlednost, podporu produktivity zaměstnanců, vyvolání pocitu bezpečí, pokoje a tvořivé nálady. Tak, aby pracovníci mohli podávat co nejlepší výkony. Věříme, že i proto si interiérový design kanceláří vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zaměstnancům i vnějšímu světu tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence.

Firma Prosto Interiér pro své zákazníky realizuje více než pouze typické kancelářské prostory. Zaměřujeme se na řešení pro firmy dle jejich specifických požadavků a vizí. Kromě moderního kancelářského nábytku vyhotovujeme návrhy, dodávky a instalace atypických kanceláří, zařizujeme konferenční a zasedací místnosti, firemní kuchyňky, open office, archivy, sklady, relax či game rooms, centrální tiskárny i manažerské kanceláře. Každá realizace musí splňovat požadavky na pohodlná a ergonomicky vybavená pracovní místa ať už se to týká stolů a židlí, rozmístění zaměstnanců, nábytku či také jednotlivých kanceláří v rámci budovy.

Potřebujete vytvořit reprezentativní ale zároveň i příjemné a pohodlné kanceláře?

Chci kancelář na míru Chci kancelář na míru

Řešení pro kanceláře na míru

Klientům nabízíme řešení podle jejich požadavků v rámci designu korespondujícího s vnější komunikací firmy i s podporou zaměstnanců. Dokážeme vyhotovit a zařídit interiéry kanceláří pro skupinky 4-10 pracovníků, kteří potřebují pracovat v kolektivu, ale také otevřené prostory či naopak uzavřené kanceláře pro zaměstnance pracující individuálně. V rámci zařizování firemních interiérů respektujeme aktuální trendy - řídíme se vizí moderního vzhledu, praktickým provedením a technickou propojeností detailů. Společně s našimi klienty vyhodnocujeme nejvhodnější možnosti vybavení komerčního interiéru a na základě toho pak naši interiéroví designéři vypracují grafické návrhy nových prostor. Po schválení začínáme s realizací, při které ve vlastních halách vyrábíme každý jeden kus nábytku pro kancelářský interiér.

Výroba se soustřeďuje na rychlost a kvalitu

Při výrobě používáme nejmodernější technologie a celý proces je řízen pomocí unikátního systému. Ten zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Výrobu zákazník kontroluje na základě informačních e-mailů a fotografií. Výrobní fáze je následovaná fází instalační, kdy všechno zařízení, ať už se jedná o pracovní stoly a židle, konferenční místnosti nebo koupelny, montujeme přímo na místě. Všechno se přitom snažíme nachystat tak, abychom na místě samotné instalace strávili pouze nezbytně nutnou dobu.

Vybavení kancelářských prostor by mělo být navrženo v jednoduchých liniích s nadčasovým stylem a tak, aby splňovalo veškeré funkce efektivního podniku. Konzultujte je proto s profesionály, kteří svému řemeslu rozumí. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit interiéry kanceláří přesně podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč kancelářské prostory od nás?

Vlastní kapacity a technologie

Každý kus nábytku vyrábíme ve vlastních halách za pomocí ověřené technologie. Za výrobu tak plně zodpovídáme.

Česká firma s tradicí

První roky v oboru již máme za sebou a jsme plně etablovaní na českém trhu, známe jeho specifika i limitace.

Rychlost realizace

Realizaci interiérů neodkládáme a s výrobou začneme okamžitě ve chvíli, kdy nám to výrobní kapacity dovolí.

Odbornost a zkušenosti

Během dlouhého působení na trhu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které denně přemítáme do spolupráce s klienty.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Kromě moderního kancelářského nábytku vyhotovujeme návrhy, dodávky a instalace atypických kanceláří, zařizujeme konferenční a zasedací místnosti, firemní kuchyňky, open office, archivy, sklady, relax či game rooms, centrální tiskárny i manažerské kanceláře.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru kanceláře.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.