Interiéry hotelů na míru

Pro úspěch a dlouhotrvající prosperitu hotelových zařízení není klíčová pouze poloha a kvalita poskytovaných služeb, ale také vybavení interiéru. Jeho estetická stránka, funkčnost či originalita dokáží pozitivně naladit vaše zákazníky a přimět je k tomu, aby si vaše hotelové zařízení na první pohled zamilovali.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Design interiéru určuje hodnotu podniku

Interiér hotelů má důležitou funkci - vyvolává v návštěvnících první emoce. Zapůsobte na ně a prezentujte se za pomoci profesionálů. Ubytování v hotelích se rodiny, cestovatelé či byznysmeni naučili vyhledávat elektronicky na základě doporučení a fotografií interiéru. Proto je velmi důležité, jaký v nich váš interiér udělá dojem. Design hotelového interiéru určuje hodnotu zařízení a také míru atraktivity pro hotelové hosty. Řídí se podle něj investoři, developeři a také fanoušci na sociálních sítích. Věříme, že interiérový design si vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zákazníkům tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu vašeho byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence, někdy vynést až daleko nad ni.

Naši profesionální designéři a odborníci na výrobu nábytku vám rádi pomohou při tvorbě stylového hotelového vybavení, které zaujme, dodá hodnotu ale také pocit opravdového pohodlí. V Prosto Interiér se staráme nejen o design hotelů, ale také o vybavení penzionů, apartmánových domů či AirBnb bytů a domů.

Nechte interiér vašeho hotelu zářit stylem, jedinečností a komfortem

Chci hotel na míru Chci hotel na míru

Design hotelových interiérů na míru

V rámci vybavení ubytovacích zařízení dokážeme našim zákazníkům nabídnout opravdu široké portfolio služeb. To zahrnuje téměř vše, co se týče interiérů pokojů, ale i samotného hotelu. Kromě profesionálních designérských návrhů se staráme i o výrobu prototypů, vzorkování materiálů a samozřejmě samotnou dodávku nábytku a jeho montáž přímo na místě. Dodáváme a instalujeme také koberce, závěsy či elektroniku jako jsou televize, fény nebo stolní lampy. Doladíme interiér hotelového pokoje opravdu do detailů - naše služby zahrnují i instalaci držáků na ručníky, fény nebo na zubní kartáčky.

Kromě zařízení pokojů se specializujeme i na vybavení samotného hotelu. Navrhujeme, konstruujeme a dodáváme recepce zahrnující recepční pulty, posezení, příjemné osvětlení či nevšední doplňky. Naše nabídka zahrnuje také návrh a realizaci hotelové kuchyně, restaurace, elegantní konferenční místnosti či světelného loga. Neposkytujeme tedy pouze hotelový nábytek na míru, ale kompletní vybavení hotelů.

Profesionální a individuální přístup je pro nás alfou a omegou

Každou spolupráci začínáme tím, že se s klientem setkáme, zadefinujeme si potřeby a očekávání. Nastavíme společný cíl, seznámíme se s jejich interiéry a zaměříme si je. Poté ve spolupráci s interiérovým designérem vyhotovíme podrobné návrhy zařízení, aby měl náš klient možnost co nejlépe si své prostory představit.

Projekt je v této fázi pouze na začátku, odtud začneme zařízení na míru vyrábět ve vlastních halách. Používáme jedny z nejmodernějších technologií a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Průběh výroby zákazník kontroluje na základě informačních e-mailů a fotografií. Vybavení poté dodáváme a instalujeme přímo na místo byznysu. Dáváme si záležet, aby bylo vše pečlivě připravené a na místě montáže jsme strávili pouze nezbytné minimum času.

Při realizacích na míru je pro nás důležitý hlavně individuální přístup ke každému zákazníkovi. Interiér by měl být odrazem jeho potřeb a působit i tak unikátně. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit hotelový interiér přesně podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč interiér hotelu od nás?

Dodržujeme sjednané termíny

Zařízení hotelů dodáváme vždy načas a v předem smluvených termínech. Uvědomujeme si totiž, že čas jsou pro naše zákazníky peníze.

Transparentní a férové jednání

Komunikujeme vždy zcela otevřeně. Netvrdíme, že problém nikdy nenastane. Můžeme však zaručit, že ho vždy vyřešíme ke spokojenosti klienta.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme zrealizovat i atypické či speciální požadavky našich klientů.

100% garance kvality

Interiéry domů a bytů odevzdáváme našim zákazníkům včas a s garancí nejvyšší kvality díky našim projekčním systémům a kontrole jakosti.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Nábytek se pro vás snažíme vyrobit co nejrychleji, ale chceme naši práci dělat kvalitně a poctivá práce zabere nějaký čas. Vše záleží také od kvantity objednávaného zboží a náročnosti výroby. Termín dodání vám potvrdíme objednávkou.
Na trhu jsme již několik let a nemáme problém vyrobit skříně, komody, postele či jiný doplněk i za předpokladu, že jste si zařízení koupili před několika lety. Vzhledem k tomu, že je dřevo přírodní materiál, počítejte s tím, že masivní DUB a BUK vlivem světla a tepla snadno změní svou barvu. Nově vyrobený nábytek však časem získá stejný odstín.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru hotelu.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.