O nás

Firma Prosto interiér je česká firma s tradicí a silným zázemím. Práci se dřevem a interiéry se u nás dědí po generace a naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Ať už jde o jejich domovy či byznys.

Spolehněte se na technologii

Firma Prosto interiér s vámi spolupracuje od roku 2003, kdy jsme rozšířili truhlářskou výrobu založenou již v roce 1992. Počínaje pradědečky měli oba zakladatelé firmy truhlářství v rodině celé generace a jejich první zážitky se pojí s chvílemi strávenými v dílnách svých otců.

Firma se svými zákazníky neustále rostla do větších prostor. Začínala v pronájmu na pouhých 160 m2 v Bílovicích nad Svitavou, později se přesídlila do většího areálu v obci Žatčany a od roku 2018 vlastní svou výrobní halu v Němčanech o velikosti 900 m2. Na svých prostorách však neustále pracujeme a vylepšujeme je tak, aby byla výroba den ode dne efektivnější a dokonalejší.

Technologie a řízení výroby jsou pro nás důležité

Při výrobě nábytku pro své zákazníky používáme jedny z nejmodernějších technologií značky Homag, které představují špičku na evropském trhu. Můžeme tak dodávat prvotřídní a precizně zpracované kusy nábytku. Nezáleží nám však pouze na tom, aby zařízení hezky vypadalo. Dbáme hlavně na kvalitu zpracování a tedy i na delší trvanlivost materiálů.

Výrobu řídíme od návrhu až po hotový produkt pomocí unikátního systému, který nám zaručí bezvadný průběh celého výrobního procesu. Vy se tak můžete spolehnout, že zabezpečíme maximální časové i finanční úspory.

Zjistěte, co vše pro vás můžeme v rámci našich služeb udělat!

Naše služby

Jak s vámi spolupracujeme

Naše spolupráce se začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.

1
Individuální
konzultace
2
Návrh dispozice
prostoru
3
3D
modely
4
Cenová
nabídka
5
Dodání
a montáž
6
Záruka
a servis

Proč máme dotvářet Vaše prostory?

U nás vždy víte,
s kým spolupracujete

Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Rádi s našimi zákazníky komunikujeme otevřeně a s každým z nich jednáme zcela individuálně. U nás se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu služeb.

Jsme odborníci

Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Každý náš výstup projde podrobnou výstupní kontrolou.

Vaše zakázky vyřídíme
včas a bez zbytečného
čekání

S vaší zakázkou začínáme pracovat okamžitě po její přijetí a do výroby se pouštíme hned, jak nám to naše kapacity dovolí. Na sjednané termíny se u nás můžete spolehnout, dodržujeme je na 100 %.

Kdo jsou naši zákazníci?

Našim zákazníkem je každý jednotlivec, který si přeje vkusně a kvalitně zařídit svou domácnost nebo společnosti vyžadující elegantní řešení pro své kanceláře, hotely, restaurace a obchody. Spolupracujeme i s designérskými a architektonickými studiemi, která s námi konzultují své návrhy atypických interiérů. Ty pro ně následně i vyrábíme. Našimi zákazníky jsou však také produkční agentury bez vlastní výroby a mnoho jiných subjektů.

Přidejte se i vy do komunity našich spokojených zákazníků!