Návrhy a vizualizace interiérů

Návrhy a vizualizace interiérů slouží k tomu, abyste měli reálnou představu o tom, jak bude váš interiér vypadat. Proto by se měly udělat dříve, než se do realizace bytu, kanceláře, restaurace či hotelu společně pustíme. Kvalitní návrh zajistí lepší výsledek, ušetří čas i peníze.

Domluvit si schůzku Domluvit si schůzku

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Jasná představa o interiéru, díky grafickému návrhu

V Prosto Interiér se můžete spolehnout na kvalitu zajištěnou kreativním a vzdělaným designérem s širokou představivostí a znalostí materiálů, který vám vytvoří přesnou vizualizaci interiéru. Design vymodeluje na míru přímo Vám ve 3D formátu tak, abyste získali co nejlepší představu o svém interiéru. Používáme však také náhledy ve 2D a to zejména, když se jedná o návrhy konkrétní stěny a jejího řešení. Co nejrealističtější návrhy interiérů používáme v rámci každého projektu, ale i zvlášť. Díky našim 3D modelům a bohaté představivosti dosahujeme výborných výsledků jak ve vzhledu našeho nábytku, tak i ve funkčnosti, která Vám mnohokrát ulehčí život při jeho používání.

Podívejte se, jak řešíme návrh a vizualizaci restaurací, kaváren a barů.
Prohlédněte si svůj interiér
ve virtuální realitě

Je pro nás důležité, abyste si dovedli svůj nábytek představit do těch nejmenších detailů. Právě proto jsme pro vás připravili možnost prohlédnout si ho na vlastní oči ještě než ho zhotovíme – pomocí nejnovější technologie virtuální reality. Jak to funguje? Nasadíte si kvalitní VR brýle Valve Index, díky kterým uvidíte svou vizualizaci interiéru, jako byste byli na místě. V prostředí virtuální reality si podrobně projdete konstrukce nábytku navržené našim designérem ze všech stran a úhlů. Přesně tak, jako by už byly zakomponované do vašeho prostoru. Přijďte se podívat na svou vizualizaci interiéru do naší kanceláře v Němčanech!

Prohlédněte si naše vizualizace

Proč si nechat udělat návrh a vizualizaci interiéru?

Návrhy si v klidu prohlédnete do nejmenších detailů

Získáte jasnou představu o novém interiéru a nábytku

Nemusíte používat vlastní zařízení, VR brýle vám půjčíme

Díky využití virtuální reality zažijete nevšední zážitek

Domluvit si schůzku ohledně návrhu interiéru

Domluvit si schůzku Domluvit si schůzku

Společně vytvoříme návrh Vašeho interiéru

1
Osobně zjistíme Vaše potřeby.
2
Na první vizualizaci odladíme detaily.
3
Pracujeme, dokud nebudete spokojení
4
Prostor prožijete na vlastní kůži ve virtuální realitě.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Protože chceme, abyste získali co nejlepší představu o svém interiéru. Díky našim 3D modelům a bohaté představivosti dosahujeme výborných výsledků jak ve vzhledu našeho nábytku, tak i ve funkčnosti, která mnohokrát ulehčí život při jeho používání. Používáme však také náhledy ve 2D a to zejména, když se jedná o návrhy konkrétní stěny a jejího řešení.
Navštívíte nás v naší kanceláři v Němčanech. Po konzultaci si nasadíte kvalitní VR brýle Oculus Quest 2, díky kterým uvidíte svou vizualizaci interiéru, jako byste byli na místě. V prostředí virtuální reality si podrobně projdete konstrukce nábytku navržené našim designérem ze všech stran a úhlů.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o návrhu interiéru

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.