Reference

Kvalita služeb a spokojenost zákazníků jsou pro nás klíčové. Prohlédněte si výsledky projektů, v rámci kterých jsme navrhli, vyrobili a také dodali nábytek do domácností, kanceláří, restaurací nebo obchodů.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11 v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

S nábytkem Prosto mají naši zákazníci pocit výjimečnosti a prémiové kvality.

Firma Prosto interiér působí na trhu již od roku 2003. Našim klientům jsme od této doby dodali množství propracovaných kuchyňských linek, kompletně vybavených bytových jednotek a zařízených restaurací či kancelářských prostor. Podíleli jsme se na kompletní dodávce interiéru a servisu prodejen pro Eiffel Optic či úplné rekonstrukci prodejen NordBlanc.

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí a klademe důraz na kvalitu produktů i služeb. Zpracování materiálů probíhá přímo v našich vlastních halách pod pečlivým dohledem odborníků. Naše služby jsou navíc šité na míru každého zákazníka. Společně nacházíme vhodná řešení pro lokální, ale také mezinárodní projekty. Zařizujeme nejen interiéry domácností v bytových jednotkách a samostatných domech, ale také příjemné prodejny, moderní restaurace či projekty pro hotelové a rezidenční komplexy. Navíc máme zkušenosti se zařizováním veřejných institucí nebo obchodních a office center.

Zajímají vás detaily? Prohlédněte si naše reference zblízka.

Vše Kuchyňské linky Byty a domy Kanceláře Prodejny Restaurace Ostatní

RD Židlochovice

Byty a Domy
Spojení dřeva a betonu má v interiéru své místo již několik let. V zakázce pro byt v Židlochovicích jsme realizovali kompletní vybavení...
Více informací

Velesin

Kanceláře

Dětské pokojíčky Brno Žabovřesky

Byty a Domy
Pro mladou rozrůstající se rodinu jsme realizovali dva dětské, chlapecké pokojíčky. Podkrovní prostory většinou umožňují vymyšlení...
Více informací

Simplea

Kanceláře

Byt Praha Roztoky

Byty a Domy
Pro byt v Roztokách jsme volili materiály tak, aby sjednocovaly jednotlivé místnosti a aby byt působil kompaktním a příjemným dojmem...
Více informací

Kutna Hora

Kanceláře

DonPeal

Prodejna

RD Bučovice

Byty a Domy
Velmi pohodlným a funkčním řešením může být kuchyňská linka v půdorysu písmene U. Toto navržení kuchyně poskytuje dostatek úložných...
Více informací

Benešov

Kanceláře

Nobilis Tilia

Prodejna

Tatra Kopřivnice

Ostatní

My Cookie Dough

Prodejna

UPOL

Kanceláře

ZŠ Vracov

Kanceláře

Jicin

Ostatní

Interiér Městské knihovny v Mělníku

Ostatní
Na přípravě interiéru Městské knihovny v Mělníku podle návrhu Ing. Arch. Tomáše Hořavu jsme si dali opravdu záležet. Realizace zahrnovala vyhotovení regálů na knihy, výpůjčního pultu, stojanů, skříněk, věšákových desek, posezení pro čtenáře včetně stolů a židlí, lavic, křesel, kuchyňské linky, dekorací a dalších prvků.
Více informací

Zubní ordinace DentArt Brno

Ostatní
Zubní ordinaci DentArt v Brně jsme chtěli zařídit v elegantním stylu a čistých liniích. Při realizaci čekárny, několika ordinací pro lékaře, hygieniky i zdravotní sestry, denní místnosti i skladu jsme použili jednotné dekorativní materiály od firmy Egger v jemných odstínech moderní šedé barvy.
Více informací

Kavárna Kroměříž

Restaurace
Propracované detaily a rustikální styl hráli hlavní roli při realizaci kavárny v Kroměříži pro společnost RN Servis. Součástí zakázky bylo kompletní zařízení od výdejního pultu přes výstavní skříně a obklad lednice až po posezení pro zákazníky. Použili jsme lakovanou dřevovláknitou desku s kompaktní strukturou a působivým vzhledem.
Více informací

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Kanceláře
Pohodlné pracoviště, kde má každý své pohodlí a dostatek prostoru. S tímto cílem jsme vyhotovovali kancelářský nábytek pro Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Za použití dubového dřeva jsme připravili konferenční, jednací i kancelářské stoly, skříně či věšáky a doplnili je o židle a další posezení.
Více informací

Luisa Spagnoli OC Chodov

Prodejny
Začátkem roku 2017 jsme vybavili luxusní obchod s oblečením Luisa Spagnoli v obchodním centru Chodov. Interiér je navržen v do luxusní matné krémové barvy se zlatými kovovými prvky. Součástí zakázky byl též věšákový systém na míru.
Více informací

Eiffel Optic Chodov

Prodejny
Pro stávajícího zákazníka Eiffel Optic a.s. jsme v červnu roku 2016 vybavili nové obchodní prostory v Centrum Chodov. Prodejna je vybavena v novém designu. Je použitý bílí lesklý materiál a obloukové rohy s úplně novým typem kulaté recepce.
Více informací

NordBlanc OC Letňany

Prodejny
Začátkem roku 2018 jsme pro firmu NordBlanc zrekonstruovali prodejnu v OC Letňany. Prodejna je vybavena obložením a stropními podvěsy z dubové dýhy. Pro zavěšení oblečení slouží atypický kovový regálový systém. Součástí dodávky byly nové SDK příčky, vinylová podlaha, výmalba, elektroinstalace a dodávka nábytku.
Více informací

Byt Brno Svitavská

Byty a domy
Pro soukromého zákazníka v Brně jsme v roce 2016/2017 vybavili byt atypickým nábytkem. Byly použity ultramatné materiály od firmy Egger, lamina se sjednoceným pórem a v obývacích prostorách lakovaný nábytek. Součástí dodávky byla i stavební část: nové podlahy, elektroinstalace, SDK, výmalby, omítky
Více informací

Interiér bytu Sadová

Byty a domy

Interiér bytu Sadová 2

Byty a domy
Rezidenční byt v nové výstavbě brněnské lokality Sadová pojal náš architekt v moderním stylu se zachováním tepla domova. Interiéru panují bílé ultramatné povrchy od firmy Egger bez odlesků Alpská bílá doplněné o dřevodekory. Kromě nadčasové kuchyně jsme v bytě realizovali také koupelnu, obývací stěnu s jemným podsvícením či nábytek na míru do ložnice.
Více informací

Eiffel Optic Metropole Zličín

Prodejny
Prodejnu optiky Eiffel Optic v pražském obchodním centru Metropole Zličín jsme pojali v luxusním a moderním stylu. Návrh jsme vypracovali ve spolupráci s investorem a do prodejny jsme na míru dodali veškerý nábytek včetně výkladních skříní, recepce, posezení i systému osvětlení. Použité byly lesklé materiály a kombinace výrazných barev.
Více informací

Masarykova univerita v Brně

Ostatní
Pro Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v centru Brna jsme v rámci rekonstrukce její budovy měli možnost kompletně zhotovit zařízení a nábytek. Firma Prosto tak realizovala zařízení přednáškové sály, učeben, kanceláří, knihovny i odborných laboratoří. To vše v jednotném klasickém stylu podle projektových požadavků.
Více informací

Interiér bytu Drobného

Byty a domy
Pro našeho zákazníka jsme realizovali vybavení nově rekonstruovaného bytu v ul. Drobného. Byt pocházel z první poloviny 20 stol. a při rekonstrukci se dbalo na zachování původního kouzla bytu. Návrh interiéru měli na starosti ON LI architekti a dle tohoto návrhu jsme prováděli realizaci.
Více informací

Restaurace Pepe

Byty a domy
Pro designovou kancelář PEPE Food & Gym jsme v roce 2016 vybavili restauraci nábytkem na míru.
Více informací

NordBlanc OC Futurum Kolín

Prodejny
Pro zákazníka NordBlanc jsme začátkem roku 2018 zrekonstruovali prodejnu v centru OC Futurum Kolín. Prodejna je vybavena obložením a stropními podvěsy z dubové dýhy. Pro zavěšení oblečení slouží atypický kovový regálový systém. Součástí rekonstrukce bylo vybourání staré prodejny, nové SDK příčky, vinylová podlaha, výmalba, elektroinstalace
Více informací

Rostěnice

Kanceláře
Pro klienta Rostěnice, a.s. jsme vybavily interiérem novou administrativní budovu. Návrh budovy i interiéru zpracovala architektonická kancelář Maura s.r.o. . V interiéru převládá materiál mořený dub v kombinaci s bílou.
Více informací

Byt Brno Netroufalky

Byty a domy
Pro soukromého zákazníka v Brně jsme v roce 2016 vybavily byt atypickým nábytkem. Kuchyňská linka je vybavena lakovaným nábytkem s dubovými doplňky a pracovní deskou z kompaktní desky. Dubové prvky se nesou celým bytem přes velkou vestavěnou skříň až po předsíň kde je dubdominantním materiálem.
Více informací

Restaurace Appetera

Restaurace
Pobočku samoobslužné restaurace Appetera jsme kompletně dotvořili zařízením v moderním stylu se světlým dřevem. Realizace obsahovala přípravu baru, jídelních ostrůvků, stolů, systému osvětlení a také závěsných systémů. Věnovali jsme se i dodávce nerezové gastro technologie a jejímu dřevěnému obložení, které kuchyni dodalo ten správný vzhled.
Více informací

Byt v rezidenci Ponavia

Byty a domy
Zařízení bytu v Brně Králově Poli jsme realizovali podle návrhů externího architekta. Při výrobě kuchyně byly použité prvotřídní materiály jako dubová spárovka pro pracovní desku nebo dřevo s moderním bílým matným lakem. Do bytu jsme dodávali také veškeré zařízení koupelny, ložnice či stylového čtecího koutku.
Více informací

Rodinný domek v Želešicích

Byty a domy
Při rekonstrukci rodinného domku jsme klientovi dodávali atypickou knihovnu v obýváku, kuchyň ale i zařízení koupelen či rodičovské pracovny. Při realizaci jsme použili atypickou jasanovou dýhu ošetřenou velmi kvalitním olejem Osmo zajišťujícím dlouhotrvající ochranu a lesk. Na pracovní desku v kuchyni jsme použili jemný a moderní umělý kámen.
Více informací

Kancelář a montážní dílna

Ostatní
Jak jinak, i zařízení interiéru samotné firmy Prosto jsme si navrhli a zhotovili vlastníma rukama. Při kanceláři, která vznikla rekonstrukcí původní půdy, jsme se zaměřili na praktický styl otevřené plochy a dokonalou využitelnost úložných prostorů. Montážní hala působí se svými pracovními stanicemi vzdušným dojmem a plní všechny požadavky pro naši práci.
Více informací

Tři základní školy Ostrava

Ostatní
V rámci veřejného obstarávání jsme pracovali na rekonstrukci interiéru třech základních škol v Ostravě, mezi které patří ZŠ Gajdošova 9, ZŠ Generála Píky a ZŠ Ostrava. Pro všechny školy jsme připravovali kompletní zařízení interiérů včetně židlí, lavic, kateder, skříní na učebné pomůcky, vybavení specializovaných učeben, kanceláří i kabinetů.
Více informací

Sevaron

Kanceláře
Při přípravách nábytku a vestavěných prvků pro českou firmu Sevaron věnující se veterinárnímu poradenství a laboratorní diagnostice jsme se soustředili na čisté linie a světlé barvy. Realizace obsahovala vyhotovení atypické vestavěné knihovny do kancelářských prostor, firemní kuchyně, koupelen i recepce na míru podle požadavků klienta.
Více informací

Mikrobiologický ústav

Ostatní
Atypický nábytek pražského mikrobiologického ústavu si vyžadoval velkou pozornost pří výběru materiálu. Pro tuto realizaci bylo nutné používat speciální chemicky odolné povrchy nejen na pracovní desky, ale také dřezy, baterie, digestoře či médiové stěny. V rámci spolupráce jsme vybavili 4 patra budovy včetně kanceláří, každý rok jedno patro dle přání klienta.
Více informací

Mendelova univerzita

Ostatní
Kompletní zařízení laboratoří MU v Brně jsme vyráběli a instalovali s největší péčí. Úspěšnost podobných projektů totiž stojí na použití těch nejlepších chemicky odolných materiálů. Těmi jsme pokrývali pracovní desky, úložné prostory i podlahy. Z důvodu praktičnosti bylo nutno do návrhů aplikovat také speciální odolné dřezy, baterie či kovové podnože.
Více informací

The Little Gym

Prodejny
Pro klienta The Little Gym jsme zrealizovali novou pobočku v Praze Chodov. Součástí dodávky byla i dlouhá prosklená stěna a ostatní interiérové vybavení.
Více informací

Vojenský klub Šumavská

Byty a domy
Pro stavební firmu … jsme dodávali historické obložení stěn pro vojenský klub. Celý klub se nesl v historickém duchu, který tyto obklady zvýrazňovaly. Obklady jsou použity z materiálu MDF lakovaným bílím lakem s ozdobnými zlatými lištami.
Více informací

The Brand

Prodejny
Pro společnost The Brand jsme realizovali vybavení obchodního butiku v Praze na ul. Široká. Obchod The Brand se zaměřuje na luxusní zboží a tomu je i přizpůsobeno vybavení obchodní jednotky, jako povrchová úprava nábytku byl vybrán lak s 60% leskem.
Více informací

Country Burger Letmo

Restaurace
Pro společnost Keepline s.r.o. jsme v říjnu roku 2016 vybavili restauraci Country Burger v OC Letmo.
Více informací

Restaurace Tusto

Restaurace
Pro restauraci Tusto jsme v zimě roku 2012 zrekonstruovali stávající restaurační prostory v OC Olympia Brno. V restauraci o velikosti 250m2 jsme provedli stavební úpravy: demontáž stávající dlažby, pokládka nové dlažby, nové příčky ytong, nové sociální zázemí a výmalby.
Více informací

Kanceláře OKAY Holding a. s.

Kanceláře
Pro společnost OKAY Holding a.s. jsme na jaře roku 2015 vybavili kancelářské prostory pro 250 zaměstnanců. Práce probíhaly dle vlastního konceptu společnosti s ohledem na maximální využití stávajícího prostoru. Celá realizace probíhala s přesně naplánovaným harmonogramem s minimálním omezením pracovníků při práci
Více informací

Interiér domu Žatčany

Byty a domy
Pro našeho zákazníka jsme realizovali vybavení v nově rekonstruovaném domě v Žatčanech. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a návrh interiéru byl realizován dle přání majitelky. V domě jsme realizovali kuchyňskou linku, jídelní stůl a obývací stolek, koupelnový nábytek, pracovnu a ložnici.
Více informací

Bruno Family Park

Ostatní
Koncem roku 2015 jsme vybavili nábytkem BRuNO family park s kapacitou až 2000 dětí. Součástí dodávky bylo kompletní vybavení interiéru dle návrhu architektonické kanceláře Maura. Vybavení brasserie Zobka, restaurace Hnízdo, hracích prostor The Little Gym a pro výrobu nejsložitější a kolikrát velmi atypické prvky do prostor určených pro hraní.
Více informací

Potřebujete vyrobit originální interiér, který bude maximálně vyhovovat Vaší představě?

Kontaktujte nás Kontaktujte nás