Interiéry restaurací, kaváren a barů na míru

Interiéry restaurací, kaváren a barů jsou pro gastro zařízení klíčovým faktorem, a proto je při jejich zařizování či rekonstrukci zapotřebí zvolit vhodnou vizuální identitu. Ke kvalitnímu podniku neodmyslitelně patří atmosféra, kterou interiér podniku vyzařuje. Při jeho vybavování nejen barovým pultem, stoly a židlemi, je tak nejlepší spolehnout se na experty, kteří přesně vědí, jak kvalitním vybavením zapůsobit a vyvolat v zákaznících pozitivní emoce.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Interiér restaurací, kaváren a barů očima odborníků

Restaurace a kavárny by měly svým hostům poskytovat odpočinek, prostor pro příjemná setkání či společenské události a načerpání nové energie. Navíc v dnešní době využívá neustále více lidí restaurační podniky i ke komerčním účelům - pro práci či obchodní schůzky. Věříme, že interiérový design si vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zákazníkům tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence, někdy vynést až daleko nad ni.

Při tvorbě interiérů gastro zařízení se ve firmě Prosto zaměřujeme na jedinečná řešení šitá přímo na míru našich klientů. Jejich komerční prostory by totiž měly mít nejenom estetická, ale také funkční kritéria. Stylové a výjimečné zařízení posiluje značku a komunikuje v jejím duchu se zákazníkem, buduje si s ním pevný vztah a přispívá k pozitivnímu brandingu. Proto je dokonalý interiérový design úspěšných restaurací, kaváren a barů v dnešní době spíše již samozřejmostí než pouze výsadou.

Vaše restaurace s námi získá styl a pohodlí, které zákazníci dokáží ocenit

Chci restauraci na míru Chci restauraci na míru

Interiér gastro podniku od návrhu až po realizaci

Ve firmě Prosto Interiér se o vaše komerční gastro prostory dokážeme postarat ve větším měřítku. V první řadě zařídíme samotnou restaurační část pro zákazníky, kde se zaměříme nejen na barový pult do restaurace. Při přípravách začínáme s dispozičním návrhem restaurace a dimenzováním koordinačních zón. Cílem zde je, aby se do restaurace vešel co nejvyšší počet osob, ale zároveň aby se zde všichni cítili příjemně, komfortně a neměli pocit stísněnosti. V neposlední řadě se však staráme i o prostory mimo dohled zákazníků, a to o srdce každé restaurace - o  kuchyně. Dokážeme do nich dodat veškerou gastro technologii a doladit naším nábytkem vyrobeným na míru.

Komplexní služby pod jednou střechou

Důležitou součástí realizace restaurací je dohled nad dodržováním předpisů "Bezpečnosti ochrany zdraví při práci" tak, aby naši klienti zvládli bez nejmenších obtíží kolaudaci a následné uvedení restaurace do běžného provozu. Spolupráce s restauračními zařízeními je z naší strany komplexní a jasná. S každým klientem se setkáme a ujasníme si základní vize, představy a reálné cíle spolupráce. Seznámíme se s interiéry zařízení, zaměříme si je a uděláme si představu o možných řešeních. Náš profesionální interiérový designér poté zhotoví grafický návrh interiéru. Klient tak získává možnost co nejlépe si své prostory představit.

Realizace ve vlastních prostorách

Samotná výroba nábytku a zařízení na míru probíhá v našich vlastních halách. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zpoždění a nedostatků. Průběh výroby zákazník kontroluje na základě informačních e-mailů a fotografií. Vybavení restaurace dodáváme přímo na místo byznysu, kde ho naši mistři následně montují do své finální podoby. Vše je předem pečlivě připravené a na místě montáže tráví zaměstnanci pouze nezbytný čas.

Při realizacích na míru je pro nás důležitý hlavně individuální přístup ke každému zákazníkovi. Interiér restaurace, kavárny či baru by měl být odrazem potřeb jeho značky a komunikovat prostřednictvím designu stejně unikátně. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit interiér vašeho gastro zařízení podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč interiér restaurace, kavárny či baru od nás?

Odbornost a zkušenosti

Naše firma má již první roky působení za sebou. Jsem odborníci, kteří vědí, o čem mluví. A za svou prací si vždy stojíme.

Česká firma s tradicí

Díky prvotřídním projekčním systémům prochází každý kus nábytku z naší dílny nekompromisní kontrolou kvality.

100% garance kvality

Díky prvotřídním projekčním systémům prochází každý kus nábytku z naší dílny nekompromisní kontrolou kvality.

Rychlost realizace

Realizaci interiérů neodkládáme a s výrobou začínáme okamžitě ve chvíli, kdy nám to výrobní kapacity dovolí.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Při zařizování restaurací se podle přání klientů zaměřujeme i na vybavení kuchyní. Do profesionální kuchyně vám dodáme veškerou gastro technologii a doladíme ji s naším nábytkem vyrobeným na míru.
Vybavení restaurace dodáváme přímo na místo byznysu, kde ho naši zaměstnanci následně montují do své finální podoby. Vše je předem pečlivě připravené a na místě montáže tráví zaměstnanci pouze nezbytný čas.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru restaurace.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.