Interiéry prodejen na míru

Interiér prodejny je vhodné uzpůsobit tak, aby se v ní zákazník cítil pohodlně, jelikož pak je větší pravděpodobnost, že nakoupí. Prodejna má vyzařovat pokoj, přátelskou atmosféru a pocit jistoty. Napomáhat by k tomu měly kvalitní materiály a funkční nábytek v kombinaci s příjemnými barvami a vhodným osvětlením.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Stylová prodejna perfektní do detailu

Prodejna je místem, které by mělo zaujmout svým interiérem natolik, aby jí zákazníci jednoduše nemohli odolat. Klíčem k úspěchu je přitom propracovaný design korespondující se stylem prodávaného zboží.

Estetický dojem je tu vždy silně propojen s hospodárným a funkčním způsobem využívání prostor provozoven. Naše centra a prodejny pro děti hrají barvami a všestranně využitelným nábytkem, prodejny luxusnějších značek zas doplňujeme prémiovými materiály a atypickým designem. Velmi důležitou roli sehrává i osvětlení, které podtrhuje atmosféru prodejny a zvýrazňuje design zařízení. Je tak součástí našich návrhů a jeho instalace tvoří neoddělitelnou součást realizace projektu.

Věříme, že interiérový design si vyžaduje zkušenosti odborníka a speciální expertízu. Zákazníkům tímto způsobem totiž ukazujete přidanou hodnotu svého byznysu a může vás velmi výrazně odlišit od konkurence, někdy vynést až daleko nad ni.

Chcete vlastnit prodejnu, která vaše zákazníky přiměje neustále se k vám vracet?

Chci prodejnu na míru Chci prodejnu na míru

Design interiéru vaší prodejny na klíč

Při zařizování interiérů prodejen je důležité soustředit se na detail, který však musí přesně ladit s celkem. I na ty se v Prosto interiér soustřeďuje profesionální designér, který pro naše klienty připravuje kompletní návrhy prodejen. Zhotovujeme je však také za pomoci specializovaného softwaru IMOS. Při našich počátečních návrzích se snažíme vyzdvihnout zejména firemní identitu a doladit vaši prodejnu tak, aby ladila s odkazem značky, ale také s vašimi představami. Dbáme na logické rozmístění věšákových a regálových systémů, prodejních pultů, stěnových systémů, prostorových stojanů a dalších doplňků interiérů obchodů.

Projekty realizujeme s ohledem na kvalitu i stanovené termíny

Jakmile máme projekty schválené, přistupujeme k zadání do výroby. Vybavení vaší prodejny produkujeme ve vlastní výrobní hale. Kvalitu tak garantujeme výrobou pomocí vlastních přístrojů a profesionálně vyškolených zaměstnanců stejně jako dodávkou bez subdodavatelů. Používáme jedny z nejmodernějších technologií a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků. Průběh výroby můžete kontrolovat na základě informačních e-mailů a fotografií. Nebo přijďte za námi a o všem se přesvědčte na vlastní oči.

Finální fáze projektu jsou pro zákazníky nejzajímavější

Montáž zařízení přímo do prodejny poté považujeme za samozřejmost. Předem se v našich dílnách snažíme připravit co nejvíce detailů tak, aby práce na místě zabrala pouze nezbytně nutnou dobu. Při převozu, instalaci a dolaďování jsme pečliví a postupujeme dle předem připravených postupů. Po skončení instalace vám funkce zařízení vaší prodejny podrobně představíme, seznámíme vás s jeho seřizováním i metodami ošetřování. Společně vše zkontrolujeme a odsouhlasíme.

Je pro nás důležité, aby byl interiér vaší prodejny přesně podle vašich představ. Všechno zařízení, osvětlení i doplňky budou sloužit jedinému účelu - aby se u vás vaši zákazníci nejen skvěle cítili, ale také se do vaší prodejny rádi a často vraceli. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit interiér prodejny přesně podle vašich představ.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč specializovanou prodejnu od nás?

Individuální přístup

Ke každé specializované prodejně a klientovi přistupujeme individuálně. Děláme vše proto, abychom dokázali naplnit i atypická přání.

Transparentní a férové jednání

Ke svým zákazníkům se vždy chováme férově a s úctou. Pokud se během realizace projektu objeví problém, najdeme na něj řešení.

Rychlost realizace

Realizaci interiérů neodkládáme a s výrobou začínáme okamžitě ve chvíli, kdy nám to výrobní kapacity dovolí. Jsme spolehliví.

Odbornost a zkušenosti

Během dlouholetého působení na trhu jsme nasbírali cenné zkušenosti, díky kterým poskytujeme našim klientům kvalitní služby.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Samozřejmě. Při našich počátečních návrzích se snažíme vyzdvihnout zejména firemní identitu a doladit vaši prodejnu tak, aby ladila nejen s odkazem značky, ale také s vašimi představami. Dbáme na logické rozmístění věšákových a regálových systémů, prodejních pultů, stěnových systémů, prostorových stojanů a dalších doplňků interiérů obchodů.
Po skončení instalace vám funkce zařízení vaší prodejny podrobně představíme, seznámíme vás s jeho seřizováním i metodami ošetřování. Společně vše zkontrolujeme a odsouhlasíme.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru prodejny.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.