Interiéry bytů a domů na míru

Interiéry bytů a domů na míru jsou snem každé domácnosti, jelikož dům či byt jsou místem, kde je možné být sám sebou, načerpat novou energii a užívat si šťastné chvilky v kruhu svých nejbližších. Nábytek by proto měl být nejen krásný, ale také pohodlný – měl by splňovat všechny vaše potřeby a představy.

Navštivte náš nový showroom v Brně

Přijďte si naživo prohlédnout nejmodernější designový nábytek a doplňky v našem novém showroomu. Navštivte nás na adrese Heršpická 11d v Brně a vyberte si z naší nabídky to nejlepší pro váš domov.

Nechte nás splnit vaše sny o bydlení

Interiéry svých domovů vnímají naši klienti opravdu citlivě. Snažíme se proto, abychom pro ně vytvářeli příjemné a přirozené prostředí doplněné o unikátní a trendové prvky. Mělo by jít o prostor přizpůsobený spokojenému soukromému životu mimo ruch ulic a také všem potřebám, které s ním souvisí.

Naši bytoví designéři v rámci realizace pečlivě vybírají vhodné prvky, které ladí s vaší představou a navíc je dokáží dotáhnout dle architektonických pravidel a vámi vybraného stylu do dokonalosti. Snažíme se, aby zařízení nebylo praktické a funkční pouze dnes, ale také po celá desetiletí.

Pro své klienty vyrábíme praktické 2D a 3D modely pro lepší představu o rozvržení prostoru, vše s nimi konzultujeme a pak se pustíme do výroby prémiového nábytku na míru. Ten vyrábíme ve svých vlastních halách a pod dozorem špičkových expertů. Všechen objednaný nábytek pak instalujeme přímo do vašich domovů tak, aby vše proběhlo podle vašich představ. Naše služby však návrhem, výrobou a sestavením nábytku nekončí. Sladíme pro vás například vzorkování materiálů, vyrobíme jedinečné prototypy a můžete se na nás spolehnout i s dodávkami a instalacemi koberců, závěsů či televize včetně zapojení. Doladíme, dodáme a instalujeme i zdánlivé drobnosti jako držáky na kartáčky, ručníky a mnoho dalšího. Nabízíme tak kompletní realizaci interiérů včetně kuchyní.

Přejete si interiér, který bude odrážet vaší individualitu a hlavně potřeby?

Chci interiér na míru Chci interiér na míru

Interiéry domovů efektivně, trendově a nadčasově

Jak tedy začít? Při přípravě návrhů interiérů bytů a domů na míru si váš prostor prohlédneme a společně uvážíme, jaké zařízení ho doplní co možná nejlépe. Vypracujeme návrhy, předběžné nacenění a následně naše společné představy uvedeme do života.

Na výrobu nábytku dohlížejí v naší specializované dílně mistři svého řemesla. O prvotřídní kvalitu se staráme nejen použitím prvotřídních materiálů, ale také formou zpracování. Používáme jedny z nejmodernějších technologii a celý proces řídíme pomocí unikátního systému. Ten nám zaručí bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků. Průběh výroby můžete kontrolovat na základě informačních e-mailů a fotografií.

Rychlá realizace bez zbytečných starostí

Během samotné výroby interiéru bytu či domu na míru jsme schopni váš interiér připravit tak, abychom pro instalaci měli k dispozici vše potřebné. Samotná dodávka pak probíhá efektivně a hlavně rychle. V naší vlastní dílně se nábytek připravuje tak, abychom při montáži přesně věděli, které komponenty použít v daném momentu. Vaše vybavení seřizujeme v týmu profesionálů, kteří znají váš projekt, a proto je nic nepřekvapí.

Po instalaci si společně objasníme funkcionalitu zařízení, seznámíme vás se seřizováním i ošetřováním jednotlivých kousků. Na základě potvrzení a vaší platby si zařízení převezmete a můžete ho začít naplno využívat.

Interiér vašeho domova by měl tvořit harmonickou a nadčasovou kombinaci pohodlí a stylu, kterou si můžete užívat se svou rodinou. Vsaďte tedy s jeho zařizováním na služby zkušených profesionálů, kteří vám pomohou přetavit vaše sny do reality.

Postup realizace

1
Konzultace,
návrh, rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba
a montáž

Proč interiér bytu či domu od nás?

Dodržujeme sjednané termíny

Interiéry domů a bytů předáváme včas. Na dohodnuté termíny se tedy u nás můžete jednoduše spolehnout.

Česká firma s tradicí

Jsme solidní česká firma, kterou vlastní 2 majitelé. Máme vlastní zázemí i zaměstnance a dlouholeté zkušenosti.

Individuální přístup

Ke každému projektu a zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme zrealizovat i vaše speciální požadavky.

100% garance kvality

Interiéry domů a bytů odevzdáváme s garancí vysoké kvality díky našim projekčním systémům a kontrole jakosti.

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Nábytek vyrábíme pomocí špičkové technologie z kvalitních materiálů, montujeme kování od renomovaných výrobců. Na kuchyně dáváme záruku až 5 let, na vestavěné skříně až 4 roky na některé komponenty platí doživotní záruka. Bližší informace o podmínkách záruky najdete v záručním listě.
Součástí montáže je montáž skříněk, pracovních desek, soklů, úchytek a zástěn. Dále také zabudování spotřebičů, nastavení kování dvířek a zásuvek i následná likvidace odpadu. Součástí montáže nábytku nejsou stavební práce, připojení na sítě, elektroinstalační práce a vzduchotechnika. V případě potřeby zajistíme potřebné kvalifikované odborníky.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.