Výroba kuchyně na míru Brno a Praha

Výroba kuchyní na míru v Brně a v Praze se pojí s dlouholetou tradicí a silným zázemím. Postaráme se o to, aby kuchyně od nás splňovala všechny vaše sny a představy, a mohly se tak v ní dít zázraky.

Protože kuchyň má být tam, kde se schází celá rodina

Máte vysněnou kuchyň, ale nevíte, jak ji zrealizovat? Nechte to na nás a my váš sen převedeme do reality! Kuchyň nejen, že bude podle vašich představ, ale zároveň bude mít i dlouhou životnost díky kvalitním materiálům, které používáme. Kvalitu veškerého vybavení vám zaručíme i díky našim nejmodernějším technologiím a zkušeným zaměstnancům.

Provádíme nejen realizaci kuchyňských linek na míru, ale i kompletního interiéru. Postaráme se o to, aby vaše budoucí kuchyň byla ergonomicky uspořádaná, tedy aby byla správně a funkčně rozmístěna.

Realizujeme výrobu kuchyní všech typů, a to výrobu kuchyní na míru v moderním stylu, rustikálním stylu, klasickém stylu či designovém stylu.

Originální a stylovou kuchyň máte s naší pomocí doslova na dosah ruky

Chci kuchyň na míru Chci kuchyň na míru

Proč kuchyňská linka na míru?

Možná uvažujete nad tím, zda si máte zakoupit již hotovou kuchyňskou sestavu anebo si ji nechat vyrobit na míru. Výhodami hotových kuchyňských sestav jsou nízká pořizovací cena a okamžitá dostupnost. Avšak takové linky mohou být nekvalitní, mohou mít nízkou odolnost či nemusí mít ergonomicky správné rozmístění. Navíc je těžké najít kuchyňskou linku, která bude rozměrově vyhovující.

Jaké má naopak kuchyňská linka a nábytek na míru od nás výhody oproti hotovým sestavám? Hlavní výhodou je to, že přesně odpovídají vašim představám a specifickým požadavkům. Sami si můžete definovat vlastní kritéria, jak by vybavení mělo vypadat, zvolit si jeho barvu či jej sladit se zbytkem bytu či domu.

Obrovskou výhodou je i možnost maximálně využít prostory v kuchyni a udělat to tak, aby splňovala všechny zásady kuchyňské ergonomie. Vybavení kuchyně tak nejen, že bude efektivní, ale i funkčně a správně rozmístěné. Další výhodou je její zaručená kvalita, dlouhá životnost a odolnost díky kvalitnímu materiálu, nejmodernějším technologiím a zkušeným zaměstnancům.

Postup realizace

1
Individuální
konzultace
2
Zaměření
místnosti
3
2D a 3D
modely
4
Cenová
nabídka
5
Výroba
a montáž
6
Záruka
a servis

Proces návrhu kuchyně na míru

Nejprve proběhne konzultace s naším architektem, který s vámi probere vaše představy o kuchyni, jelikož jen vy nejlépe víte, v jakém stylu kuchyni chcete a kde co chcete mít v kuchyni umístěno. Nicméně pokud takové představy nemáte, nebojte se! Náš architekt tu je od toho, aby vám vaši vysněnou kuchyni pomohl navrhnout. Navíc se postará o to, aby vaše kuchyně byla ergonomická. S naším architektem si i odsouhlasíte veškerý materiál.

Následně si prohlédneme místnost, ve které kuchyň má být, ať už se bude jednat o kuchyň na míru v Brně či v Praze do rodinné domu, paneláku či restaurace. Tuto místnost přesně zaměříme, aby nejen kuchyňská linka, ale i případný ostrůvek, malé či velké skříně či elektrospotřebiče v kuchyni nijak nevyčnívaly, ale pasovaly přímo na míru.

Na základě vašich představ vám posléze navrhneme ideální řešení šité na míru v podobě 2D a 3D modelů a sestavíme předběžnou kalkulaci.

Po odsouhlasení návrhu bude zpracována veškerá dokumentace, stanoven finální rozpočet a dojde k uzavření objednávky.

Výroba kuchyně na míru

V další fázi dochází již k samotné realizaci, a to nejprve k výrobě. Všechen nábytek na míru, jakožto kuchyňské linky, stoly, desky, poličky a vše ostatní vyrábíme ve vlastní výrobní hale. Díky našim nejmodernějším technologiím, které zaručují bezproblémový průběh bez zbytečných vad, opoždění a nedostatků, a profesionálně vyškoleným zaměstnancům můžeme garantovat vysokou kvalitu veškerého vybavení.

Prostřednictvím informačních mailů s fotografiemi uvidíte, v jaké fázi výroba vašeho vybavení je a jak v současné chvíli vypadá. Pokud byste to chtěli vidět na vlastní oči, můžete nás v naší výrobní hale navštívit.

Pro výrobu kuchyní na míru používáme jen kvalitní a ověřený materiál. Laminované dřevotřískové desky nejčastěji odebíráme od společností Egger nebo Kronospan podle toho, která se do vaší kuchyně nejvíce hodí. Na dřevěné povrchy desek používáme dýhy od společnosti Decospan – evropského lídra ve zpracování dýhy – s vysoce kvalitní povrchovou úpravou oleje značky Osmo. Desky MDF lakujeme ve všech odstínech RAL nebo NCS. Kování nejčastěji používáme od značky Blum řadící se mezi nejkvalitnější nabízené kování na trhu.

Implementace kuchyně

Dostáváme se již k posledním krůčkům vedoucím k vysněné kuchyni. Veškeré vybavení kuchyně sami dovezeme až k vám domů a zasadíme ho tak, jak jsme se předem domluvili. Montáž může trvat jeden až dva dny, záleží na náročnosti vybavení a připravenosti vašich prostor.

Po dokončení společně zkontrolujeme kvalitu dodané kuchyně, kterou si posléze převezmete. Ale pozor, tím to nekončí! Seznámíme vás i s údržbou veškerého vybavení, jeho ošetřováním a také seřizováním. Samozřejmostí je i záruka a ponákupní servis.

Proč kuchyňskou linku od nás?

Česká firma s tradicí

 • Jsme česká firma PROSTO interiér fungující od roku 2003, kdy jsme rozšířili svou truhlářskou výrobu založenou již v roce 1992
 • Pyšníme se dlouholetou tradicí - truhlářství se obě rodiny zakladatelů věnují již několik generací
 • Během našeho dlouhého působení na trhu jsme získali cenné zkušenosti, které každý den přenášíme do spolupráce s klienty

100% garance kvality

 • Vlastní výrobní hala
 • Nejmodernější technologie značky Homag
 • Kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci
 • Know-how dědící se z generace na generaci
 • Vysoce kvalitní materiál jehož vlastnosti zaměstnanci velmi dobře znají a vědí, jak s ním zacházet
 • Přísná kontrola kvality

Kuchyně na klíč

 • Kuchyni zaměříme, navrhneme, vyrobíme, dopravíme až do bytu, domu či podniku, následně provedeme její montáž a seznámíme vás s její údržbou
 • Nabízíme kompletní realizaci interiéru kuchyně včetně dodávky a instalace elektrospotřebičů či závěsů
 • Jsme schopni doladit, dodat a nainstalovat i zdánlivé drobnosti jako držáky na nože či utěrky

Individuální přístup

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně - jsme schopni zrealizovat i atypické a speciální požadavky
 • Se všemi jednáme férově a s úctou - pokud nastane jakákoliv komplikace, společně najdeme její řešení
 • S našimi klienty komunikujeme zcela otevřeně - v průběhu realizace klientům zasíláme informační maily s fotkami

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o kuchyni na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.