Kancelářský nábytek na míru - vybavení a design kanceláří

Kancelářský nábytek na míru je poslední dobou velmi žádaný, jelikož design a vybavení kanceláří neodmyslitelně dotváří firemní kulturu.

Zajistěte, že vaši zaměstnanci budou pracovat v designovém a pohodlném prostoru. Navrhneme a vytvoříme vám kompletní řešení kanceláří tak, aby splňovalo estetická i funkční kritéria přesně podle vašich představ.

Pohodlný a motivující interiér kancelářských prostor

Pomůžeme vám vytvořit prostor, ve kterém bude radost pracovat. Jednou z nejopomíjenějších a zároveň nejdůvtipnějších motivací zaměstnanců je vybavení kanceláří. Zajistěte jim spojení moderního interiéru a pohodlí, které je bude motivovat k lepším pracovním výkonům, vyvolá pocit bezpečí a tvořivé nálady.

Vybavení kanceláří navrhneme a vytvoříme tak, aby se snoubil estetický dojem s funkčním účelem využívání pracovních prostor. Poradíme vám, jaký kancelářský nábytek na míru zvolit a jak ho rozmístit, aby podtrhoval atmosféru pracovního prostředí a splňoval požadavky na pohodlná a ergonomicky vybavená pracovní místa.

Věříme, že interiérový design vyžaduje odborný přístup a speciální expertízu individuálních řešení. Naši zkušení odborníci vám navrhnou moderní kancelář podle vašich představ, která pozvedne produktivitu. Zaměstnancům i vnějšímu světu tím totiž ukazujete přidanou hodnotu vašeho podnikání.

Toužíte po designové kanceláři, ve které bude radost pracovat?

CHCI KANCELÁŘ NA MÍRU CHCI KANCELÁŘ NA MÍRU

Komplexní řešení firemních interiérů včetně atypických kanceláří

Jsme firma Prosto Interiér a specializujeme se nejen na výrobu a prodej kancelářského nábytku na míru pro B2B sektor. Nabízíme mnohem více než jen přeměnu typických kancelářských prostor pro menší týmy zaměstnanců, jednotlivce nebo celý pracovní kolektiv v otevřeném prostoru.

Pomůžeme vám naleznout řešení atypických kanceláří, vybavit moderním nábytkem na míru konferenční a zasedací místnosti, firemní kuchyňky, open office, archivy, sklady, relax či game rooms, centrální tiskárny i manažerské kanceláře. Každá realizace zohledňuje požadavky na rozmístění zaměstnanců, nábytku nebo případně jednotlivých kanceláří v rámci budovy.

Důmyslný design na míru vašemu pracovnímu prostředí

Klientům nabízíme řešení na míru podle požadavků na design korespondující s image firmy. O vaši zakázku se kompletně postaráme od vyhotovení návrhu, přes dodávku až po instalaci. Řídíme se vizí moderního harmonického vzhledu, praktickým provedením a technickou provázaností detailů pro vytvoření interiéru, ve kterém bude radost pracovat.

Společně s našimi klienty vyhodnocujeme nejvhodnější možnosti vybavení respektující aktuální trendy, funkčnost a pohodlí zaměstnanců. Podle toho pak naši špičkoví designéři vypracují grafické návrhy nových prostor. Po jejich schválení začínáme s přeměnou vize na skutečnost, kdy ve vlastních halách poctivě vyrábíme každý jeden kus kancelářského nábytku na míru.

Výroba kancelářského nábytku na míru

Nábytek do kanceláře přizpůsobíme vašim přáním, můžete si vybrat konkrétní typ materiálu (masiv, dýha, lamino apod.), barvu i doplňky, jako jsou úchytky, madla, kování či pojezdy. Mezi oblíbené patří bílý, šedý nebo černý kancelářský nábytek či kancelářský nábytek z masivu. Rádi vám vyrobíme i luxusní kancelářský nábytek.

Vyrábíme sestavy kancelářského nábytku, které se mohou skládat z jakéhokoliv typu nábytku. Máme zkušenosti s výrobou kancelářských, pracovních a jednacích stolů, také dílenských a truhlářských stolů, dřevěných stěn, kancelářských skříní, šaten pro zaměstnance, kancelářských kuchyněk a mnohým dalším.

Designový kancelářský nábytek na míru vyrábíme nejen pro podniky v Brně a Praze, ale v rámci celé ČR i SK.

Přesná výroba a rychlá instalace kancelářského vybavení

Přeměna kanceláře bez zpoždění, nedostatků a jiných komplikací? Pokud svěříte svou vizi firemního interiéru do našich rukou, postaráme se o její bezproblémovou realizaci. Používáme totiž nejmodernější technologie, celý proces je řízen pomocí unikátního systému, a navíc vás o našem postupu budeme průběžně informovat.

Během instalace zařízení, jako jsou kancelářské stoly, židle nebo koupelnové vybavení na míru, se snažíme vše urychlit, abychom na místě strávili pouze nezbytně nutnou dobu. Díky péči našich profesionálů jednoduše dosáhnete rychlého a kvalitního řešení pracovního prostředí. Kontaktujte nás a pomůžeme vám zařídit interiéry kanceláří přesně podle vašich přání!

Postup realizace

1
Individuální
konzultace, návrh,
rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba,
(rekonstrukce)
dodání, montáž

Proč mít kanceláře na míru od nás?

Komplexní řešení

 • Domluvíme si s vámi konzultaci pro naleznutí nejvhodnějšího řešení různých firemních prostor
 • Navrhneme interiér firemních prostor v podobě 2D a 3D modelů
 • Sami vyrobíme kancelářský nábytek na míru a zajistíme veškeré vybavení firemních prostor
 • Dodáme a namontujeme kompletní vybavení a seznámíme vás s jeho údržbou
 • Poskytujeme ponákupní servis

Individuální a férový přístup

 • Budeme s vámi jednat zcela individuálně – splníme vám i atypická a speciální přání
 • Můžete od nás očekávat jen profesionální a férový přístup – v případě jakékoliv komplikace ji okamžitě budeme řešit
 • Zakládáme si na transparentnosti – budeme s vámi komunikovat zcela otevřeně a o průběhu výroby vás budeme informovat prostřednictvím e-mailů a fotek

Rychlost realizace a 100% kvalita

 • Realizaci vybavení interiéru neodkládáme, pokud to výrobní kapacity dovolí, okamžitě zahájíme jeho výrobu
 • Sjednané termíny dodržujeme na 100 %, takže se nemusíte bát, že vybavení nedodáme včas
 • Při výrobě používáme kvalitní materiál a nejmodernější technologie značky Homag
 • Každý náš výstup podrobně kontrolujeme

Odbornost a zkušenosti

 • Pyšníme se know-how, které se u nás již dlouho dědí z generace na generaci
 • Máme kvalifikované a zkušené zaměstnance, kteří dokonale znají vlastnosti používaného materiálu a vědí, co od něj čekat a jak s ním zacházet
 • Disponujeme cennými zkušenostmi, které jsme získali během dlouhého působení na trhu - ty dennodenně promítáme do naší práce

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Kromě moderního kancelářského nábytku vyhotovujeme návrhy, dodávky a instalace atypických kanceláří, zařizujeme konferenční a zasedací místnosti, firemní kuchyňky, open office, archivy, sklady, relax či game rooms, centrální tiskárny i manažerské kanceláře.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o interiéru kanceláře.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.