Truhlář

OSVČ / HPP

od 25.000,-

Přestavení společnosti

Společnost Prosto interiér na trhu působí už od roku 2003, kdy jsme rozšířili truhlářskou výrobu založenou v roce 1992. Za ta léta jsme nasbírali množství zkušeností, které teď uplatňujeme v každé jedné zakázce. Protože přesně víme, jak důležité je mít interiér vybaven funkčními a kvalitně zpracovanými kusy zařízení.

Naší výsadou jsou interiéry na klíč, kdy klient může nechat všechno zcela na nás - od počátečního návrhu zkušeného designéra přes důslednou výrobu v našich vlastních halách až po realizaci a montáž přímo v interiéru. Tým profesionálů dohlíží během celého procesu nejen na detaily výroby, citlivé a rozumné zacházení se zařízením či na dodržování sjednaných termínů, ale hlavně na plynulý průběh spolupráce a spokojenost zákazníků.

V přístupu k zaměstnancům se řídíme heslem spokojený zaměstnanec = spokojený zaměstnavatel. Snažíme se lidem pracujícím v Prosto interiér vyjít vstříc v každé situaci i pokud to je těžká životní situace, můžete se spolehnout že Vás podržíme. Dbáme na správný kolektiv od kterého vyžadujeme pohodovou atmosféru. Stmelujeme vztahy mezi jednotlivými zaměstnanci na různých sportovních a společných aktivitách.

O pozici

Odpovídající platové ohodnocení zkušenostem od 25.000,-
Truhlář náplň práce: manipulace s dílci ve výrobě, kompletace výrobků, instalace u zákazníka.

Požadujeme

  • manuální zručnost

  • samostatnost a zodpovědnost

  • řidičský průkaz sk.B

Výhodou

  • praxe v oboru zakázkové výroby nábytku

  • řidičský průkaz sk.C a VZV

  • vedení montáží nábytku

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • práce v mladém kolektivu

  • zaučení v zakázkové výrobě

Kontakt

  • Prosto Interiér s.r.o.

  • Ing. Lukáš Urubek

  • Email: urubek@prosto.cz

  • Mob.: 737 468 387

Zaujala vás tato pozice?
Dejte nám vědět! Brzy se vám ozveme.