Design a vybavení interiérů prodejen a obchodů na míru

Design prodejen a obchodů a vybavení jejich interiéru na míru jsou jedny z klíčových prvků obchodní strategie. Proto vám navrhneme a zrealizujeme kompletní interiér prodejen a obchodů tak, aby splňoval nejen estetická a funkční kritéria, ale i potřeby a požadavky cílového segmentu zákazníků.

Zvyšte své zisky správným interiérem prodejny či obchodu

Atmosféra prodejny hraje důležitou roli v nákupním rozhodování zákazníků, jelikož 76 % nakupujících se o koupi produktu rozhoduje přímo v místě prodeje. Design a vybavení interiérů prodejen a obchodů je proto vhodné uzpůsobit cílovému segmentu zákazníků, jelikož je pak větší pravděpodobnost, že takto přizpůsobený interiér v zákaznících vzbudí chuť v prodejně či obchodu trávit čas, nakoupit a doporučit jej dále.

Vybavení interiéru prodejen a obchodů navrhneme a zrealizujeme na míru tak, aby estetický dojem byl silně propojen s hospodárnýmfunkčním způsobem využívání prostor provozoven. Poradíme vám, jaký zvolit materiál, barvy, ale i osvětlení, které bude podtrhovat atmosféru prodejny a zvýrazňovat design vybavení.

Věříme, že interiérový design vyžaduje odborné zkušenosti a speciální expertízu. Naši zkušení odborníci vám navrhnou design prodejny či obchodu, kterým se můžete odlišit od konkurence a svým zákazníkům ukázat přidanou hodnotu vašeho byznysu.

Toužíte po prodejně, která vaše zákazníky přiměje neustále se k vám vracet?

CHCI PRODEJNU NA MÍRU CHCI PRODEJNU NA MÍRU

Design interiéru vaší prodejny nebo obchodu do posledního detailu

Při navrhování interiérů prodejen a obchodů je velmi důležité zaměřit se na každý malý detail, který zároveň musí přesně ladit s celkem. Náš profesionální designér, kterého v Prosto interiér máme, přesně tohle dokáže.

Vizualizaci interiéru obchodu vám zhotovíme za pomoci specializovaného softwaru IMOS. Při navrhování se snažíme vyzdvihnout zejména firemní identitu, kterou snoubíme s požadavky a potřebami vašimi i cílového segmentu zákazníků a se stylem prodávaného zboží tak, aby prodejna ladila s odkazem vaší značky. Zároveň také dbáme na logické rozmístění veškerého vybavení.

Kompletní vybavení interiérů prodejen a obchodů

Do vaší prodejny zajistíme kompletní vybavení včetně osvětlení, které hraje velmi důležitou roli, jelikož podtrhuje atmosféru a design veškerého vybavení. Z tohoto důvodu instalace osvětlení tvoří nedílnou součást realizace projektu.

Veškerý nábytek navrhneme a realizujeme přímo vám na míru. Do prodejny zajistíme věšákové a regálové systémy, prodejní pulty, stěnové systémy, prostorové stojany, výkladní skříně, vitríny, paravány, recepci, posezení a další doplňky do interiérů obchodů.

K výrobě používáme jen kvalitní materiál a k jeho zpracování používáme nejmodernější technologie značky Homag. Díky tomu jsme schopni vyrobit i či atypický nábytek. Disponujeme vlastní výrobní halou a jsme schopni zvládnout i technicky náročné zakázky.

Komplexní služby pod jednou střechou od návrhu až po realizaci

Návrhem a vybavením interiéru prodejny či obchodu to nekončí! To znamená, že naše služby nespočívají jen v návrhu interiéru, výrobě vybavení a montáži veškerého vybavení do prodejny, ale v případě domluvy zajistíme komplexní služby.

Vaši prodejnu jsme schopni kompletně zrekonstruovat – můžeme vybourat starou prodejnu, nainstalovat SDK příčky, položit novou podlahu, vymalovat a provést elektroinstalaci. Záleží jen na vás, jakých služeb využijete. Kontaktuje nás a pomůžeme vám zařídit interiér prodejny přesně podle vašich přání!

Postup realizace

1
Individuální
konzultace, návrh,
rozpočet
2
Zaměřování,
dokumentace,
objednávka
3
Výroba,
(rekonstrukce)
dodání, montáž

Proč návrh a vybavení prodejny či obchodu na míru od nás?

Komplexní řešení

 • Návrh interiéru v podobě 2D a 3D modelů
 • Výroba nábytku na míru a zajištění veškerého vybavení
 • Rekonstrukce prodejny - bourání, pokládání podlahy, malba, elektroinstalace
 • Dodání a montáž kompletního vybavení a seznámení s jeho údržbou
 • Ponákupní servis

Individuální a férový přístup

 • Ke každému klientovi a specializované prodejně přistupujeme zcela individuálně - realizujeme i atypická a speciální přání
 • Se svými klienty jednáme férově a úctou, v případě nastání jakékoliv komplikace ji okamžitě řešíme
 • Jsme transparentní - s našimi klienty komunikujeme zcela otevřeně

Rychlost realizace a 100% kvalita

 • Realizaci vybavení interiéru neodkládáme, pokud to výrobní kapacity dovolí, okamžitě zahájíme jeho výrobu
 • Sjednané termíny dodržujeme na 100 %
 • Používáme kvalitní materiál a nejmodernější technologie značky Homag
 • Každý náš výstup prochází vlastní podrobnou výstupní kontrolou

Odbornost a zkušenosti

 • Know-how, které se dědí z generace na generaci
 • Kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci, kteří znají vlastnosti používaného materiálu a vědí, jak s ním mají zacházet
 • Disponujeme cennými zkušenostmi získanými během dlouhého působení na trhu, které dennodenně přemítáme do naší práce

Reference našich zákazníků

Často kladené dotazy
Samozřejmě. Při našich počátečních návrzích se snažíme vyzdvihnout zejména firemní identitu a doladit vaši prodejnu tak, aby ladila nejen s odkazem značky, ale také s vašimi představami. Dbáme na logické rozmístění věšákových a regálových systémů, prodejních pultů, stěnových systémů, prostorových stojanů a dalších doplňků interiérů obchodů.
Po skončení instalace vám funkce zařízení vaší prodejny podrobně představíme, seznámíme vás s jeho seřizováním i metodami ošetřování. Společně vše zkontrolujeme a odsouhlasíme.
Budeme velmi rádi, pokud navštívíte naše administrativní prostory a výrobní halu v Němčanech vedle Slavkova u Brna. Rádi se však s Vámi sejdeme kdekoliv v České nebo Slovenské republice.
Při závazné objednávce od Vás budeme požadovat zálohu v hodnotě 50 % z celkové ceny objednávky. Jakmile bude nábytek hotový a vše bude připraveno, doplatíte nám zbytek předem sjednané částky. Za naše služby můžete platit v hotovosti nebo převodem na náš účet. Samozřejmě, platba na fakturu u nás po domluvě není problémem.
Cena našich služeb záleží na jejich rozsahu. Odvíjí se od materiálů, které při výrobě použijeme, velikosti objednávky, ale také samotné montáže zařízení přímo na místě. Kontaktujte nás a nacenění si domluvíme předem. U nás vždy znáte konečnou cenu předem.
Při navrhování a výrobě Vašeho zařízení se pro Vás snažíme zajistit co možná největší časovou úsporu. Je však nutné počítat s tím, že od prvního návrhu do vyhotovení nábytku a následnou montáž uběhne minimálně 6-8 týdnů.
Naše spolupráce začíná individuální konzultací, kde probereme všechny vaše představy o dokonalém interiéru. Podle nich poté naši profesionální designéři navrhnou dispozice prostoru a zhotoví 3D modely. Vše společně upravíme a následně zhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, pustíme se do té nejdůležitější části práce - výroby samotného zařízení interiéru, jeho dodání a montáž. Záruky a kvalitní servis jsou pro nás následně samozřejmostí.
Jsme česká firma, která má už své první roky na trhu dávno za sebou. Jako výrobci nábytku známe vlastnosti materiálů a při každém návrhu na ně bereme ohled. Pracuje u nás mnoho kvalifikovaných pracovníků. Používáme špičkový projekční systém a každý náš výstup projde vlastní podrobnou výstupní kontrolou. Navíc se u nás můžete spolehnout na sjednané termíny.
Naše výrobky se nachází v celé České a Slovenské republice jak privátních interiérech, tak i v komerčních budovách. Našich služeb lze tedy využít po celé České i Slovenské republice.

Ozvěte se nám
a probereme Vaši představu o prodejně na míru.

Jméno a přijmení je povinné pole, vyplňte jej prosím.
E-mail je povinné pole, vyplňte jej prosím.
Pro odeslání poptávky musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.